• 15 °C - Kahramanmaraş
  • 10 °C - Türkoğlu
  • USB 3.5360
  • EURO 4.1184

Türkoğlu Belediye Spor Maçına Davet

Kahramanmaraş 1 Amatör küme Play- out da mücadele veren Türkoğlu Belediye Spor, 23 Nisan Pazar günü saat 18:30 da Onikişubat stadyumunda oynanacak Fidan Spor karşılaşmasında taraftarı ve tüm vatandaşları davet etti.

Türkoğlu Belediye Spor Maçına Davet
Tarih: 21 Nisan 2017 20:33 Kategori: Spor

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kahramanmaraş 1 Amatör küme Play- out da mücadele veren Türkoğlu Belediye Spor, 23 Nisan Pazar günü saat 18:30 da Onikişubat stadyumunda oynanacak Fidan Spor karşılaşmasında taraftarı ve tüm vatandaşları davet etti.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “Türkoğlu Belediyespor olarak şampiyonluk kupasını ilçemize getirdik. Emin adımlarla ilerliyoruz ve her şeyden önemlisi hedefimize varmak üzereyiz. Pazar günü saat 18:30 da Onikişubat Stadyumunda Fidan Spor’la çok önemli bir maç oynanacağız. Bu önemli maça tüm sporseverleri davet ediyorum.

Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki karşılaşmaya gitmek isteyen vatandaşlarımız için, talep doğrultusunda tüm mahallelerimizden araç tahsis edilecek olup saat; 17.00'da Türkoğlu ilçemizin Hükûmet konağı önünden araçlar hareket edecektir.”dedi.