• 15 °C - Kahramanmaraş
  • 10 °C - Türkoğlu
  • USB 3.5019
  • EURO 4.1257

Aleyna Tilki'nin annesi ilk kez konuştu! 'Kimse karışmasın...'

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Tilki kızının 16 yaşına rağmen çıktığı gece kulüpleri hakkında ilk kez konuştu. Özrü kabahatinden büyük olan Tilki “Bu durum bizi ilgilendirir” dedi

Aleyna Tilki'nin annesi ilk kez konuştu! 'Kimse karışmasın...'
Tarih: 26 Ekim 2016 19:52 Kategori: Yaşam

Aleyna Tilki'nin bir gece kulübünde yarı çıplak erkek dansçılar eşliğinde şarkı söylerken çekilen görüntüleri gündem oluşturdu.

16 yaşındaki şarkıcının annesi Havva Tilki, fotoğraflar için ilk önce "Görüntüler fotomontaj" açıklamasını yaptı. Daha sonra ağız değiştiren Havva Tilki, görüntülerin 'normal' olduğunu söyledi:

"Bahsettiğiniz gay bar, düşündüğünüz gibi bir yer değil; insanlar kız arkadaşlarıyla da gidiyor. Çıplak dansçılar da bilgimiz dahilinde. Aleyna şarkı söylerken gelip şarkı bitince sahneden indiler."

PARA ALMIYOR DEMİŞTİ AMA...

Menajer Melek Sarıgil ise, Aleyna Tilki'nin barlarda sahneye çıkmasından para almadığını söylemişti. Daha sonra Sarıgil; Tilki'nin sahneye çıkması için 'Emrah Karaduman'la birlikte veya sadece orkestrasıyla' olmak üzere iki fiyat seçeneği sunduklarını belirtti.

SAMSUN DEMİR: ALEYNA İLE ÇALIŞMAYACAĞIM

Nihat Doğan bu sabah Beyaz Tv'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında yaptığı açıklamada ,"Samsun bey dün gece beni aradı duruma el koyduğunu anlattı. Aleyna'nın Annesini ve Babasını çağırdığını rest çektiğini ve barlarda çıkmaya devam ederse artık Aleyna'yla çalışmayacaklarını anlattı. Hatta annesi ile babasının Aleyna'yı bu tip yerlerde sahneye çıkarması durumunda başka hiç bir yapımcının da 16 yaşındaki Aleyna'yla çalışmayacağını söyledi. Kendisini kutluyoruz çok doğru bir hareket yaptı" dedi.