• 15 °C - Kahramanmaraş
  • 10 °C - Türkoğlu
  • USB 3.5019
  • EURO 4.1257

Gözaltına alınan İlyas Salman'ın son durumu ne? Tutuklandı mı?

'Trendeki Yolcu' filminin oyuncularından İlyas Salman kaldığı otelde yasak olmasına rağmen alkol kullandığı ve taşkınlık çıkardığı için gözaltına alındı. Peki İlyas Salman tutuklandı mı? İşte İlyas Salman'ın gözaltına alınmasıyla ilgili tüm detaylar

Gözaltına alınan İlyas Salman'ın son durumu ne? Tutuklandı mı?
Tarih: 26 Ekim 2016 20:04 Düzenlenme Tarihi: 28 Ekim 2016 19:20 Kategori: Yaşam

Olay dün 21.30 sıralarında Aydın Büyükşehir Belediye'sinin işlettiği, Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne ait Zincirlihan Otel de meydana geldi.

Alkol kullanmanın yasak olduğu otelde iddiaya göre alkol kullanan ve taşkınlık çıkaran İlyas Salman, görevliler tarafından uyarıldı.

Uyarıları hiç bir şekilde dikkate almayan ve dışarıdan alınan alkolü tüketmeye devam ederek taşkınlıklarına sürdüren oyuncu Salman, otel görevlilerinin şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alındı.

Gözaltına alınarak götürüldüğü karakoldaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

İlyas Salman aslen nereli ? İlyas Salman kimdir ?

1949 yılında dünyaya gelen usta oyuncu İlyas Salman Türk Sinemasının komedi filmlerinde Kemal Sunal ile birlikte ve bir çok sinema filminde rol almıştır. İlyas Salman Arguvan, Malatya doğumludur ve aslen Malatya’lıdır. Sol görüşlü İlyas Salman Türkiye Komünist Partisi’nin Kartal’da yaptığı 1 Mayıs mitingin’de yer almış ve şimdilerde ise Türksolu dergisinde yazmaya devam etmektedir. Gülser Salman ile evli olan İlyas Salman’ın bu evliliğinden Devrim isimli bir kızı ve Temmuz Ali isimli bir oğlu vardır.